ARCHITECTURAL MODELS & DESIGN

Technologie

Podle požadavků klienta a charakteru vyráběného modelu je vždy zvolena nejoptimálnější konstrukce a skladba jednotlivých materiálů, aby byla dosažena maximální trvanlivost a kvalita. Preferujeme převážně ruční výrobu s kombinací strojově upravovanými komponenty (2d,3d frézování a gravírovaní). Dlouhodobě spolupracujeme s reklamním studiem, kde využíváme služby v oblasti signmakingu. Osvětlení modelů je možné pomocí LED systémů. Používáme stroje českého výrobce COMAGRAV.

Použité materiály jsou vždy zvoleny podle charakteru a požadavků na daný reálný výsledek. Preferujeme přírodní materiály na bázi kartonu s příměsemi minerálů, kovů a barev. Základní konstrukce jsou převážně ze sendvičových desek (Kapa plast),PVC a Plexi většinou řezané laserem. Dále používáme dřevěné komponenty (dýhy,profily,) a Balzu.

Výrobou architektonických modelů a presentačních předmětů se zabýváme od roku 2002 jako nezávislé oddělení ateliéru Masak&Partner ve spolupráci s FreeArchitects. Snažíme se neustále zdokonalovat tak aby maketa co nejlépe odpovídala požadovanému výsledku.

www.masak-partner.com, www.nemejc.cz, www.comagrav.com, www.reklamnistudiog.cz, www.plexi.cz